captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: iš šiltųjų kraštų grįžta paukščiai

Kol svarstome, kada ateis pavasaris, iš šiltųjų kraštų grįžta paukščiai. Kaip sparnuočiai jaučiasi, kaip išgyvena, kai sniego paklotė kai kur dar siekia ne vieną dešimtį centimetrų? Ar paukščiams reikalinga žmonių pagalba?

Kol svarstome, kada ateis pavasaris, iš šiltųjų kraštų grįžta paukščiai. Labiausiai nustebino gandrai, jau pastebėti daugelyje Lietuvos vietų. Ornitologai sako matę ir vieversių, ir gervių, ir pilkųjų garnių. Kaip sparnuočiai jaučiasi, kaip išgyvena, kai sniego paklotė kai kur dar siekia ne vieną dešimtį centimetrų? Ar paukščiams reikalinga žmonių pagalba? 

Seime Darbo partijos frakcijos nariai užregistravo Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo pakeitimo projektą, kuriuo siekiama, jog PVM už šildymą būtų vienodas, nepriklausomai nuo šildymo būdo.

Vilniaus miesto vežėjų asociacija rengia spaudos konferenciją, kurioje informuos visuomenę apie Sostinės savivaldybės vykdomą viešojo transporto sistemos reformą.

Pirmadienį Vilniuje eisena „Gyvųjų maršas“ bus pagerbtas holokausto aukų atminimas.

Sausį veiklą pradėjusios Darbo ginčų komisijos skelbia pirmuosius rezultatus.

Taip pat įdomiausi ir svarbiausi savaitės istorijos įvykiai, su Andriumi ir Pauliumi toliau keliausime aplink pasaulį, girdėsite komentarą, spaudos apžvalgą, informaciją apie orus ir eismo sąlygas, naujausias žinias.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ balandžio 8 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...