captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitėje“ – fotomenininkas Algirdas Šeškus

„Fotografavau ir man nerūpėjo kitų nuomonė. Jei rūpėtų, būčiau prisišliejęs prie nuostabios lietuvių fotografijos mokyklos, prie jos romantizmo, pakylėtumo. Bet kas yra pakylėta, mes gerai žinome iš sovietinių laikų ir manęs tai absoliučiai nedomina“, – sako fotomenininkas Algirdas Šeškus.
Vienas iš daugelio fotomenininko Algirdo Šeškaus darbų.
Vienas iš daugelio fotomenininko Algirdo Šeškaus darbų.

„Fotografavau ir man nerūpėjo kitų nuomonė. Jei rūpėtų, būčiau prisišliejęs prie nuostabios lietuvių fotografijos mokyklos, prie jos romantizmo, pakylėtumo. Bet kas yra pakylėta, mes gerai žinome iš sovietinių laikų ir manęs tai absoliučiai nedomina“, – sako fotomenininkas Algirdas Šeškus, kurį kalbina Audra Baranauskaitė.

„Nacionalinėje dailės galerijoje dviejų jau mirusių menininkų Marijos Teresės Rožanskaitės ir Stanislovo Kuzmos darbų parodos. Kuratorių svarstymai ir menininkų balsai iš radijo fondų.

„Amerikoje nuo seno galvojama, kad į operą eina vyresni, labiau pasiturintys žmonės“, – sako solistė Jūratė Švedaitė, į Lietuvą sugrįžusi dalyvauti „Sugrįžimų“ festivalyje. Pokalbis su atlikėja.

„Rašydama noriu atsiverti skaitytojui. Ne todėl, kad pasakočiau apie save, tiesiog noriu nuoširdumo ir tikrumo“, – sako knygos „Kostiumų drama“ autorė Vaiva Rykštaitė. Pažintis su rašytoja.

Kultūros komentaras. Kodėl Čiurlionio paveikslo klastotė yra teigiamas ženklas Lietuvos menui? Į šį klausimą atsakys menotyrininkas Ernestas Parulskis.

„Jie visi – tokie patys žmonės, kaip ir mes, nors kažkam labiau pasisekė, o kažkieno gyvenimas – nepastebimas. Apie tai ir kalba mano herojai“, –  sako socialinės atskirties vaikus, sergančiuosius AIDS bei kalinius fotografuojantis menininkas iš Ukrainos Aleksandras Gliadelovas. Pokalbis su fotomenininku.

Laidos dalyje „Sėskim ir pakalbėkim“ – susitikimas su fotomenininku Algirdu Šeškumi.

Ved. Jolanta Kryževičienė.

„Kultūros savaitė“ – balandžio 6 d., šeštadienį, nuo 09.03 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama balandžio 7 d. 00.05 val.

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...