captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – užsienio ir lietuviškų naujienų apžvalga

Populiariausi pastarųjų savaičių įrašai Didžiojoje Britanijoje, choreografės M. S. Šimulynaitės baleto „Kitas pasaulis“ pristatymas.
Grupės „Depeche Mode“ naujausio albumo „Delta Machine“ viršelio fragmentas.
Grupės „Depeche Mode“ naujausio albumo „Delta Machine“ viršelio fragmentas.

Pirmoje laidos dalyje – pastarųjų savaičių populiariausios grupės ir atlikėjai Didžiojoje Britanijoje. Skambės „AlunaGeorge“, „The Other Tribe“, „The Postal Service“, „Haim“ kūryba. 

Antroje laidos dalyje – „Depeche Mode“ naujausias albumas „Delta Machine“ ir šios grupės muzikos interpretacijos. Choreografę ir režisierę M. S. Šimulynaitę kūrybai nuolat įkvepia „Depeche Mode“ muzika. Su atnaujinta Baltijos baleto grupe ši menininkė stato, o gal tiksliau tęsia, anksčiau sukurto šokio spektaklio „Kitas pasaulis“ kūrimą. „Kitas pasaulis“ – tai etiudai, gimę iš simbolių, filosofijos ir vaizdinių kupinos „Depeche Mode“ muzikos, kuri savo energija provokuoja judesiui ir vaizdui. Todėl „Kitas pasaulis“ yra futurizmo prisotintas pasaulis, kuriame nėra vietos jausmams, vien tik „sintetika“ – juokas, pyktis, bendravimas ir gyvenimas iš pareigos. Apie realią, tikrą, laisvą, prigimtinę būseną lieka tik svajoti, tą byloja ir vienos iš „Depeche Mode“ dainų tekstas „Dream on… Dream“, – sako spektaklio režisierė M. S. Šimulynaitė.

Ved. Andrius Kairaitis. 

„Muzikinis vidudienis“ balandžio 5 d., penktadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...