captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“: Nacionalinės filharmonijos regioninė politika

Lietuvoje susirūpinta jaunimo neraštingumu. O kokia padėtis muzikinio lavinimo baruose? Kokią muziką turi galimybę gyvai, koncertuose girdėti Lietuvos provincija?
Nacionalinės filharmonijos direktorės pavaduotoja Ieva Tamutytė. ELTA nuotr.
Nacionalinės filharmonijos direktorės pavaduotoja Ieva Tamutytė. ELTA nuotr.

Lietuvoje susirūpinta jaunimo neraštingumu. O kokia padėtis muzikinio lavinimo baruose? Kokią muziką turi galimybę gyvai, koncertuose girdėti Lietuvos provincija? Apie tai laidoje kalbėsimės su Nacionalinės filharmonijos direktorės pavaduotoja Ieva Tamutyte ir su prasidedančio aštuntojo, jau tarptautiniu tapusio, Gargždų muzikos festivalio rengėja Šarūne Petruškevičiene. Įspūdžiais apie koncertus po Lietuvą, miestų ir miestelių publiką, jos skonius ir poreikius pasidalins Čiurlionio kvartero nariai Jonas Tankevičius ir Darius Dikšaitis.

Paskutinį laidos pusvalandį skirsime naujam senų bičiulių duetui – pianisto Aleksandro Palejaus ir smuikininko Raimondo Butvilos tandemui. Nuo studijų laikų pažįstami brandūs muzikai balandžio 5 dieną pirmą kartą scenoje gros drauge. Studijoje svečiuosis ir prisiminimais bei premjeros laukimo nuotaikomis dalinsis Raimondas Butvila.

Ved. Jūratė Vičienė.

„Muzikinis pastišas“ – balandžio 3 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...