captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie premjerą Vilniaus Užupio teatre

Vilniaus Užupio teatre premjera – režisieriaus Tito Varno spektaklis pagal Kristinos Gudonytės pjesę „Aš niekada tavęs nepaliksiu“.
uzupioteatras.lt nuotr.
uzupioteatras.lt nuotr.

Vilniaus Užupio teatre premjera – režisieriaus Tito Varno spektaklis pagal Kristinos Gudonytės pjesę „Aš niekada tavęs nepaliksiu“. „Aš jau buvau pamiršusi apie šią pjesę, nes ją parašiau prieš dvylika metų, ir štai vieną dieną Titas prisiminė ir paklausė ar aš nieko prieš, jei jis pastatys šią pjesę. Mes su juo labai geri draugai nuo studijų laikų. Kai aš ką nors naujo parašydavau, jis būdavo ta auka, kuri išklausydavo“, – juokavo menininkė K.Gudonytė.

„Pagal monetų skaičių Gloguvo lobis yra vienas didžiausių Lenkijoje ir Europoje. Monetos yra kaltos XII a.– XIII a. pradžioje. Gloguvas, žinomas nuo X amžiaus, tuo metu jau buvo nemažas miestas, taigi lobio savininkais galėjo būti ir turtingas riteris, ir aukštas dvasininkas, ir plėšikas, grobį paslėpęs. Lobio sidabras svėrė daugiau kaip šešis kilogramus, anais laikais už tokį turtą galima buvo nusipirkti vieną kaimą arba keliasdešimt galvijų“, – pasakoja parodos „Gloguvo lobis“ autorius Krystian Ksiąžek (Lenkija).

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Galime pasidžiaugti, kad vietoje dar vieno alaus fabriko ar spirituotų vaisvandenių gamyklos Klaipėdoje atsiranda nauja ypatinga dvasinė erdvė“, – apie naujų vargonų atsiradimą Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno koplyčioje sako kompozitorius Alvydas Remesa.

Vilniaus Užupio teatre premjera – režisieriaus Tito Varno spektaklis pagal Kristinos Gudonytės pjesę „Aš niekada tavęs nepaliksiu“. „Aš jau buvau pamiršusi apie šią pjesę, nes ją parašiau prieš dvylika metų, ir štai vieną dieną Titas prisiminė ir paklausė ar aš nieko prieš, jei jis pastatys šią pjesę. Mes su juo labai geri draugai nuo studijų laikų. Kai aš ką nors naujo parašydavau, jis būdavo ta auka, kuri išklausydavo“, – juokavo menininkė K. Gudonytė. Apie artėjančią premjerą pokalbis studijoje su T. Varnu, K. Gudonyte ir aktore Marcele Zikaraite.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ trečiadienį, balandžio 3 d., nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...