captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: kaip išsaugoti griaunat?

Praėjusią savaitę Juodkrantėje pradėtas griauti ant marių kranto stovintis žuvų restoranas. Neringos savivaldybės taryba kreipėsi į Premjerą ir Vyriausybę prašydama ieškoti taikių sprendimo būdų dėl Kuršių nerijoje griautinais pripažintų pastatų.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Praėjusią savaitę Juodkrantėje pradėtas griauti ant marių kranto stovintis žuvų restoranas. Dėl to patirtą apie 4 mln. litų žalą pastato savininkas reikalaus atlyginti iš valstybės, t. y. iš visų mokesčių mokėtojų. Namas, kuriame ilgus metus veikė restoranas, griaunamas remiantis dar 2009 metais Klaipėdos apygardos teismo priimtu sprendimu.

Neringos savivaldybės taryba kreipėsi į Premjerą ir Vyriausybę prašydama ieškoti taikių sprendimo būdų dėl Kuršių nerijoje griautinais pripažintų pastatų. Neringos mero teigimu, šiems pastatams neprieštarauja ne tik Neringos savivaldybė, bet ir vietos gyventojai.

Aplinkosaugininkų nuomone, tik griaunant  galima išsaugoti Neringos grožį. Vietos valdžia ir žmonės mano, kad reikia ieškoti kompromisų.

Apie tai ir diskutuos laidos svečiai – aplinkos ministras Valentinas Mazuronis, Neringos meras Darius Jasaitis ir teisininkas, advokatas Romualdas Mikliušas.

Ved. Vytautas Kvietkauskas.

„LRT Aktualijų studija" – balandžio 3 d., trečiadienį, 11.03 val., kartojama 21.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...