captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: Šilalė sutaupė 4 mln. pašalpoms skirtų lėšų

Prieš metus prasidėjusiame eksperimente savarankiškai skirstant gyventojams socialines išmokas dalyvauja penkių rajonų savivaldybės. Per metus jos sutaupė 24 mln. litų. Anot Šilalės savivaldybės mero Jono Gudausko, siekiama pašalpas skirti tik tiems, kam jų tikrai reikia.  

Prieš metus prasidėjusiame eksperimente savarankiškai skirstant gyventojams socialines išmokas dalyvauja penkių – Akmenės, Radviliškio, Panevėžio, Raseinių ir Šilalės rajonų – savivaldybės. Per metus jos sutaupė 24 mln. litų. Vien Šilalės rajone nepanaudota pašalpų už 4 mln. litų. Anot Šilalės savivaldybės mero Jono Gudausko, siekiama pašalpas skirti tik tiems, kam jų tikrai reikia.            

Dažnai ūkininkai ir bendrovių vadovai padejuoja, kad kaime neįmanoma surasti darbščių, atsakingų, kvalifikuotų darbininkų. Su jais nesutinka akmeniškis stambaus augalininkystės ūkio šeimininkas Andrius Šurkus. Anot jo, trys puikūs jo ūkio darbininkai užtikrina pusę ūkio sėkmės. Kai jais visiškai pasitikima, ūkininkas gali tobulintis, lankyti mokymus ir seminarus, lauko dienas, parodas, skirti laiko kelionėms ir poilsiui. Suprantama, juos būtina aprūpinti darbu visus metus ir mokėti patrauklų atlyginimą. 

Kaimo žmonėms Velykos – džiugi šventė ir įvykis, kurį dar ilgai aptarinės. Kaip ir susitikimus su vaikais, anūkais, giminėmis ir kaimynais. Ir, žinoma, per šias Velykas neįprastai šaltus orus. Mažuloniškis Arminas Norkus ir čia įžvelgia privalumų. Kokių? 

Ved. Regina Montvilienė. 

„Gimtoji žemė“ – antradienį, balandžio 2 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close