captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl žmonės nepatenkinti tvarka Sostinėje?

Kasdien Lietuvos sostinę aplanko tūkstančiai turistų, tačiau, ar visur juos galime nuvesti, parodyti mūsų gatves, aikštes ir kiemus? Raudonuoti tenka svečius pasitinkant jau stotyje.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Į Lenkiją kasdien išvažiuoja apie pusantro milijono litų, skelbia apklausa. Ką tai reiškia Lietuvai?

Kasdien Lietuvos sostinę aplanko tūkstančiai turistų, tačiau, ar visur juos galime nuvesti, parodyti mūsų gatves, aikštes ir kiemus? Raudonuoti tenka svečius pasitinkant jau stotyje. Buitinės bei stambiagabaritės šiukšlės bado akis ir daugiabučių kiemuose, nors atsakomybė dabar gula ne ant seniūnijų, o ant miesto valdžios pečių. Kodėl neatsikratome šiukšlių? 

Varšuvoje gyvenantis pasaulinio garso lietuvių menininkas Stasys Eidrigevičius savo gerbėjus pakvietė pasižiūrėti neeilinio ir labai simboliško darbo „Smolenskas. 2010 Balandžio 10-oji“. Tapytas akriliniais dažais ant drobės šis darbas sulaukė didelio Lenkijos kritikų ir žiūrovų susidomėjimo. Ką apie jį sako pats Stasys Eidrigevičius?  

Kokios lietuvių tradicijos vasaros saulėgrįžos išvakarėse?

Interviu su Premjeru Andriumi Kubiliumi.

Taip pat laidoje – naujausios žinios, orų prognozė, kultūros renginių anonsai, spaudos apvžalgos ir, žinoma, Europos futbolo čempionato apžvalga, Klaipėdos universiteto prof. Vyganto Vareikio komentaras, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.  

Ved. Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – birželio 19 d, antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per Lietuvos radiją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...