captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: penktadienį – visuotinis žemdirbių suvažiavimas

Į suvažiavimą pakviesti visų rajonų savivaldybių žemdirbių atstovai. Jame bus aptarta dabartinė žemės ūkio situacija, taip pat kalbama apie 2014–2020 m. ES finansinę perspektyvą. Ko suvažiavime tikisi žemdirbiai, ką jų atstovai ketina sakyti iš jo tribūnos?
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Į šį suvažiavimą pakviesti visų rajonų savivaldybių žemdirbių atstovai. Jame bus aptarta dabartinė žemės ūkio situacija, taip pat kalbama apie 2014–2020 m. ES finansinę perspektyvą. Ko suvažiavime tikisi  žemdirbiai, ką jų atstovai ketina sakyti iš jo tribūnos?

Lietuvoje vykdant že­mės re­for­mą ir kai­mo per­tvar­ką (1990–2000 m.), gre­ta ūki­nin­ko ūkio, že­mės ūkio bend­ro­vės bu­vo su­kur­tas ir nau­jas sa­vi­tas ūki­nis da­ri­nys – so­dy­bi­nis ūkis. Koks šio ūkio vaidmuo, kaip jis pasiteisina  Ignalinos rajono Mažulonių, kituose kaimuose?

Paprastai nedarbas – slogi ir sunkiai įveikiama bėda šalies kaime. Šiuo požiūriu laimingesni yra Jonavos rajono Kulvos seniūnijos gyventojai, kuriems ir didesni miestai netoli, ir vietoje kelios įmonės veikia.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, kovo 22 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...