captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Algirdo Butkevičiaus Vyriausybei – 100 dienų

Kas jau nuveikta per 100 dienų Lietuvos žmonių labui, kam pritrūko bendro sutarimo? Ekonomistų ir politologų vertinimai.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Kas jau nuveikta per 100 dienų Lietuvos žmonių labui, kam pritrūko bendro sutarimo? Ekonomistų ir politologų vertinimai.

Kauno „Žalgirio“ paramos klausimą svarstys miesto taryba. Paulius Motiejūnas, vėl einantis klubo generalinio direktoriaus pareigas, neslepia, kad skubiai reikalinga finansinė parama ir neatmeta, kad klubas gali bankrutuoti.

Europos Komisija skelbia, kad praėjusiais metais Lietuva vėl atsidūrė tarp lyderių pagal žuvusiųjų keliuose skaičių milijonui gyventojų.  

Kipro vyriausybė ir centrinis bankas, parlamentui atmetus planus apmokestinti indėlius, rengia alternatyvų pasiūlymą, kaip rasti milijardus eurų ir išvengti bankroto. 

Ar žinote, koks Vilniaus paminklas stovi seniausiai, kurioje Vilniaus aikštėje yra nugriauta daugiausiai paminklų? Į šiuos ir kitus klausimus atsako neseniai pasirodžiusi Rasos Antanavičiūtės ir Eglės Mikalajūnės knyga „Vilniaus paminklai. Kaitos istorija“. Pokalbis su knygos sudarytojomis.

Taip pat orų prognozė, spaudos apžvalga, verslo naujienos iš užsienio – šįkart jos iš Didžiosios Britanijos ir atsakymai į klausytojų klausimus su rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė. 

„Ryto garsai“ kovo 21 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...