captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: jubiliatas skulptorius Arvydas Ališanka

„Skulptorius gyvena tarp būties ir buities, tarp pareigos ir svajonės, tarp Lietuvos ir Taivanio... Kartais tarp lagaminų“, – sako 50-metį atšventęs skulptorius Arvydas Ališanka, atidarydamas sako kūrybos 25-mečiui skirtą „Sukaktuvininko ego parodą: tarp“.
Skulptorius Arvydas Ališanka. ELTA nuotr.
Skulptorius Arvydas Ališanka. ELTA nuotr.

„Skulptorius gyvena tarp būties ir buities, tarp pareigos ir svajonės, tarp Lietuvos ir Taivanio... Kartais tarp lagaminų“, – sako 50-metį atšventęs skulptorius Arvydas Ališanka, atidarydamas sako kūrybos 25-mečiui skirtą „Sukaktuvininko ego parodą: tarp“ Šv. Jono gatvės galerijoje Vilniuje.  

„Pastaruoju metu lankiausi ne vienoje mokykloje ir pastebėjau, kad vaikai sunkiai gilinasi į tekstą, tiesiog praslysta jo paviršiumi, – pasakoja režisierius Paulius Ignatavičius, – todėl atskleisti F. Dostojevskio kūrybą vaikams yra viena iš spektaklio misijų“. Į spektaklio „Dostojevskis vaikams“ premjerą kviečia Valstybinis Vilniaus Mažasis teatras.  

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.  

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje trys temos: amerikiečių rašytojo, kurį kai kas net laiko tos šalies garsiausiu, Philipo Rotho 80-asis gimtadienis; kodėl prancūzų filosofas ir rašytojas Bernardas-Henri Levy nepageidaujamas Libijoje; Cesaria Evora turi muzikinį įpėdinį.

„Skulptorius gyvena tarp būties ir buities, tarp pareigos ir svajonės, tarp Lietuvos ir Taivanio... Kartais tarp lagaminų“, – sako 50-metį atšventęs skulptorius Arvydas Ališanka, atidarydamas sako kūrybos 25-mečiui skirtą „Sukaktuvininko ego parodą: tarp“ Šv. Jono gatvės galerijoje Vilniuje. Apie skulptoriaus ir skulptūrų gyvenimą, „lūžio kartą“, konkursus, simpoziumus, parodas ir pinigus pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ ketvirtadienį, kovo 21 d., nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close