captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žmonės ir idėjos“: eilės pakeleivės

„Viešasis transportas yra kultūrinė erdvė, kurią norisi atgaivinti, norisi padaryti ją jaukesnę, nes ji man iš dalies yra ir... namai, ten praleidžiu nemažai laiko", – sako kultūros vadybos studentas Aleksandras Raimondas Bielskis.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Viešuoju transportu mes ne tik vykstame iš taško A į tašką B. Ten galima ir svajoti, planuoti, kalbėti telefonu, diskutuoti apie kainas ir politiką, susipažinti, ruoštis egzaminui, pasibarti. Visuomenėje, kurioje socialinė atskirtis auga, viešasis transportas – reta vieta, kur skirtingų socialinių sluoksnių žmonės gali sutikti vienas kitą. Kartas mes ten snaudžiame, o kartais – skaitome.

„Viešasis transportas yra kultūrinė erdvė, kurią norisi atgaivinti, norisi padaryti ją jaukesnę, nes ji man iš dalies yra ir... namai, ten praleidžiu nemažai laiko", – sako kultūros vadybos studentas Aleksandras Raimondas Bielskis. Trečiadienio naktį Vilniaus troleibusuose virs darbas –  miestiečiai ruošis Pasaulinei poezijos dienai. Plačiau skaitykite 2-to bei 19-to maršruto troleibusuose ketvirtadienį ir visą savaitę, o savo mėgstamą eilėraštį galite pasiūlyti feisbuke, suradę įvykį „Eilės pakeleivės“ arba aplankę viešąsias erdves gaivinančios kūrybinės grupės Laimikis.lt svetainę internete.

„Žmonės ir idėjos“ – kovo 20 d., trečiadienį, 14.05 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama kovo 21 d. 00.05 val. per LRT RADIJĄ ir 22.10 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/pages/%C5%BDmon%C4%97s-ir-id%C4%97jos-Radijo-laida-per-Klasik%C4%85/143506799034353

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...