captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: ar naudinga visuomenei pensijų reforma?

Nuo balandžio iki rugsėjo gyventojai gali pasirinkti tris kaupimo pensijai variantus: sustabdyti mokėjimus į pensijų fondus ir įmokas kaupti tik „Sodroje“, pasilikti prie dabartinio modelio arba kaupti papildomai po 1 proc. nuo atlyginimo ir už tai gauti 1 proc. paskatinimą. 
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pristatė pensijų skaičiuoklę, kuri parodo, kiek žmonės gali tikėtis gauti pensijos, pasirinkę skirtingus pensijų kaupimo variantus.

Nuo balandžio iki rugsėjo gyventojai gali pasirinkti tris kaupimo pensijai variantus: sustabdyti mokėjimus į pensijų fondus ir įmokas kaupti tik „Sodroje“, pasilikti prie dabartinio modelio, kai dalis lėšų kaupiama pensijų fonde, o dalis – „Sodroje“, arba kaupti papildomai po 1 proc. nuo atlyginimo ir už tai gauti 1 proc. paskatinimą. Pensijų reforma turėtų įsigalioti 2014 m.

Laidoje dalyvauja „Danske Bank“ vyresnioji analitikė Baltijos šalims analitikė Violeta Klyvienė, socialinių mokslų daktaras Romas Lazutka, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Socialinio draudimo ir pensijų departamento direktorė Asta Aranauskienė.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

„LRT Aktualijų studija“ – kovo 18 d., pirmadienį, 11.03 val., kartojama 21.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...