captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: užsienyje uždirbti pinigai sudarė sąlygas ūkininkauti

Išasfaltuotas kelias ar prie namo privestas vandentiekis nebesustabdys emigracijos. Būtinos darbo vietos ir uždarbis. Priešingu atveju daug jaunų žmonių vyks dirbti į užsienius. Kai kurie jų, kaip Deimantė ir Zenonas Astravai, užsidirbę Danijoje pinigų, grįžę sėkmingai ūkininkauja.  
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Lietuvoje nebėra 3 mln. gyventojų. Išasfaltuotas kelias ar prie namo privestas vandentiekis nebesustabdys emigracijos. Būtinos darbo vietos ir uždarbis. Priešingu atveju daug jaunų žmonių vyks dirbti į užsienius. Kai kurie jų, kaip Deimantė ir Zenonas Astravai, užsidirbę Danijoje pinigų, grįžę į tėviškę, sėkmingai ūkininkauja.

Jau įpusėjo kovas, o žiema nesitraukia: praėjusi savaitė buvo neįprastai šiam metų laikui šalta. Pūgos sujaukė gyvenimą net ir kai kuriose pietų Europos šalyse. Mus kovo šaltukas ir sniegas menkai stebina. Gal neramu tik žemdirbiams, kurie pernai tokiu metu jau tręšė javus, žieminius rapsus, vertino šių pasėlių būklę. Dabar dar daug kur laukus kloja sniegas, jie tebėra sukaustyti įšalo. Nepaisant to, Kauno rajono Padubysio kaime įsikūrusiame Jono Žotkevičiaus augalininkystės ūkyje jau pavasariškos nuotaikos.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, kovo 18 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close