captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Atrask Lietuvą“: Šv. Mykolo g. 12 Vilniuje

Nuo smuklės iki muziejaus. Šiandien Šv. Mykolo g. 12 įsikūręs Baltijos gintaro meno muziejus kviečia lankytojus ne tik apžiūrėti originaliai ir meistriškai pateiktą Baltijos gintaro susidarymo istoriją, bet ir susipažinti su paveldu.
Baltijos gintaro meno centras.
Baltijos gintaro meno centras.

Nuo smuklės iki muziejaus. Šiandien Šv. Mykolo g. 12 įsikūręs Baltijos gintaro meno muziejus kviečia lankytojus ne tik apžiūrėti originaliai ir meistriškai pateiktą Baltijos gintaro susidarymo istoriją, bet ir susipažinti su paveldu, XVII a. architektūros ypatumais, nusileisti į renesanso stiliaus rūsį ir pajusti senovės Vilniaus dvasią.

Baltijos gintaro meno centro savininko Kazimiero Mizgirio užsakymu architektas Robertas Zilinskas ištyrinėjo pastato užkaborius ir pasiūlė naujai pažvelgti į jo istorinę praeitį: „Gerai, kai yra paveldą suprantančių ir puoselėjančių žmonių. Tai padeda geriau pažinti Lietuvą, ypač Vilnių, kuris daug matė, kentėjo ir vis dar atrandamas iš naujo“. K. Mizgiris stengiasi pritraukti kuo daugiau lankytojų, ypač moksleivių: „Edukacinėse pamokėlėse galima pamatyti, kaip apdorojamas gintaras, papuošalų gamybą ir kartu susipažinti su Vilniaus kultūriniu sluoksniu, įvairiais archeologiniais radiniais, autentiškais tapytais lubų fragmentais“.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Atrask Lietuvą“ šeštadienį, kovo 16 d., 15.03 val. ir pirmadienį, kovo 18 d., 16.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close