captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: kaip jūs sutikote žinią apie Šventojo Tėvo išrinkimą?

Vakar vakare į konklavą susirinkę kardinolai iš Siksto koplyčios paleido baltus dūmus, pranešančius, kad katalikų pasaulis turi naują vadovą. Juo išrinktas kardinolas iš Argentinos Jorge Mario Bergoglio, pasirinkęs Pranciškaus vardą.
EPA-ELTA nuotr.
EPA-ELTA nuotr.

Vakar vakare į konklavą susirinkę kardinolai iš Siksto koplyčios paleido baltus dūmus, pranešančius, kad katalikų pasaulis turi naują vadovą. Juo išrinktas kardinolas iš Argentinos Jorge Mario Bergoglio, pasirinkęs Pranciškaus vardą. Pirmąkart pasirodydamas Šventojo Petro bazilikos balkone ir kreipdamasis į susirinkusią minią popiežius Pranciškus paragino puoselėti Katalikų bažnyčioje brolybę. 

Kaip jūs sutikote žinią apie Šventojo Tėvo išrinkimą? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Prezidentė Seime teikia įstatymo dėl neteisėto praturtėjimo pataisas. 

Ketvirtadienį prasidėsiančiame Europos Sąjungos viršūnių susitikime daugiausia dėmesio bus skiriama ekonomikos skatinimui. Vadovai taip pat diskutuos apie Bendrijos santykius su Rusija, tačiau jokių konkrečių sprendimų  nesitikima.

Taip pat  laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, kalbos valandėlė.

Ved. Madona Lučkaitė. Red. Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ kovo 14 d., ketvirtadienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...