captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip apsaugoti vaikus nuo nusikaltėlių?

Kas ir kaip turi apsaugoti vaikus, kuriuos nusikaltėliai veža į užsienį vagiliauti? Temą padiktavo portalo lrytas.lt paskelbta informacija apie du Norvegijoje įkalintus tauragiškius už tai, kad į šią šalį veždavo vaikus, kurie buvo verčiami vagiliauti.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Kas ir kaip turi apsaugoti vaikus, kuriuos nusikaltėliai veža į užsienį vagiliauti? Temą padiktavo portalo lrytas.lt paskelbta informacija apie du Norvegijoje įkalintus tauragiškius už tai, kad į šią šalį veždavo vaikus, kurie buvo verčiami vagiliauti.

Ką reikia žinoti, norint pasirinkti tinkamiausią pensiją? Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pristato naująją skaičiuoklę, padėsiančią gyventojams apsispręsti, kokiu būdu kaupti senatvei.

Lietuva pagal gyventojų skaičių, kuriems gresia skurdas ar socialinė atskirtis, išlieka tarp prasčiausiai atrodančių šalių Europos Sąjungoje. Atnaujinti statistikos tarnybos „Eurostatas“ rodo, kad kas trečias Lietuvos gyventojas (2011 metais) gyveno ties skurdo riba.

Vatikane prasidėjo naujojo Popiežiaus rinkimai. Iš 115-kos konklavoje dalyvaujančių kardinolų-elektorių tik keletas yra laikomi žmonėmis, galinčiais tapti naujuoju katalikų bažnyčios vadovu.

Jau tampa įprasta, kad minėdami Sveikatingumo metus kiekvieną trečiadienį tuo pačiu laiku „Ryto garsuose“ kalbiname sveikuolį, kurio teiraujamės apie jo gyvenimo patirtį –  kaip jis pakeitė gyvenimo būdą, ką rekomenduoja kitiems, kad išliktų stiprūs, energingi ir geros nuotaikos.

Šiandien 50-ties metų veiklos jubiliejų mini kino teatras „Skalvija“. Sostinės centre, gyvenamajame name,  įsikūręs tuomet „Planetos“, dabar jau „Skalvijos“ kino teatras – ilgiausiai veikiantis kino teatras Vilniuje. Pasakojimą parengė Indrė Anskaitytė.

Iš „Amerikos balso“ archyvų: pokalbis su brigados generolu, Kauno karo mokyklos viršininku, buvusiu ministru pirmininku Jonu Černiumi. Lietuvos vyriausybei Černius vadovavo sudėtingu laikotarpiu – 1939 metais. Šis pokalbis įrašytas 1957 metais. Generolą Joną Černių kalbino Povilas Labanauskas.

Taip pat laidoje – ekonomikos ekspertės Rūtos Vainienės komentaras, Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga. Girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – kovo 13 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...