captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: dramaturgas Marius Ivaškevičius apie kalbos tėvynes, pramatymus ir kitus pramanus

„Tiesą sakant, kai atvažiuoji į naują šalį, naują pasaulį, tai ir galvoji apie tą naują pasaulį – smalsumas nugali. Paskui jauti, kad pasaulis tave šiek tiek keičia. Kai pradedi analizuoti, ką būtent keičia, supranti, kas tu esi, kas tavo tauta“, – teigia dramaturgas Marius Ivaškevičius.
Dramaturgas Marius Ivaškevičius. ELTA nuotr.
Dramaturgas Marius Ivaškevičius. ELTA nuotr.

„Tiesą sakant, kai atvažiuoji į naują šalį, naują pasaulį, tai ir galvoji apie tą naują pasaulį – smalsumas nugali. Paskui jauti, kad pasaulis tave šiek tiek keičia. Kai pradedi analizuoti, ką būtent keičia, supranti, kas tu esi, kas tavo tauta“, – teigia dramaturgas Marius Ivaškevičius, kurį  apie kalbos tėvynes, pramatymus ir kitus pramanus kalbino internetinės svetainės „Menų faktūra“ redaktorius, teatro kritikas Vaidas Jauniškis. (Įrašas iš Vilniaus knygų mugės.)

„Šiais metais keliame festivalio kartelę aukščiau ir jauniesiems scenos meno gerbėjams atveriame profesionalaus teatro užkulisius bei kviečiame pokalbiui apie šiandieninį teatro veidą“, – apie kasmetinę edukacinę misiją, festivalį „Nerk į teatrą“, sako Nacionalinio Kauno dramos teatro atstovė spaudai Laura Udrienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Ieškojome kino perliukų, sukurtų per praėjusius metus visame pasaulyje. Ir tai, atrodo, mums pavyko. Tikiuosi, žiūrovai patirs daug emocijų, kurios galbūt pravers ir gyvenime”, – intriguoja Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ direktorė Vida Ramaškienė.

„Tiesą sakant, kai atvažiuoji į naują šalį, naują pasaulį, tai ir galvoji apie tą naują pasaulį – smalsumas nugali. Paskui jauti, kad pasaulis tave šiek tiek keičia. Kai pradedi analizuoti, ką būtent keičia, supranti, kas tu esi, kas tavo tauta. Iš tikrųjų, be šio lyginimo mes nežinotumėm, ar turime problemų ar ne, ar lietuviškas rasizmas yra normalu ar ne, arba antisemitizmas ir kiti dalykai“, – teigia dramaturgas Marius Ivaškevičius, kurį  apie kalbos tėvynes, pramatymus ir kitus pramanus kalbino internetinės svetainės „Menų faktūra“ redaktorius, teatro kritikas Vaidas Jauniškis. (Įrašas iš Vilniaus knygų mugės)

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ kovo 13 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...