captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pieno kooperacija – be esminių pokyčių

Praėję Tarptautinės kooperacijos metai menkai paveikė šalies pieno kooperatyvų veiklą. Po senovei jie superka tik apie 20 proc. pieno, vis dar nėra kooperatinės jo perdirbimo įmonės. Ypač sunkiai verčiasi vienijantys smulkiuosius pieno gamintojus.

Praėję Tarptautinės kooperacijos metai menkai paveikė šalies pieno kooperatyvų veiklą. Po senovei jie superka tik apie 20 proc. pieno, vis dar nėra kooperatinės jo perdirbimo įmonės. Ypač sunkiai verčiasi vienijantys smulkiuosius pieno gamintojus, pavyzdžiui, kooperatinė bendrovė „Žalioji lanka“.

Šiemet veterinarijos gydytojo magistro diplomai įteikti 104 absolventams. Ne ką mažiau jų kasmet paruošiama Veterinarijos akademijoje. Tačiau pastaraisiais metais ne tik atokesnių rajonų kaimuose gyvulių augintojai pasigenda veterinarijos specialistų paslaugų. Pavyzdžiui, Akmenės rajone belikę keturi privatūs veterinarijos gydytojai. Ko reikia, kad jauni specialistai nevengtų darbo kaime, o kaimuose stambių gyvulių augintojai, susirgus gyvuliui ar kitais atvejais, laiku sulauktų veterinarijos gydytojo?

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, kovo 13 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...