captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Moderniosios muzikos tėvas, tūkstančio veidų ir stilių kompozitorius, pianistas, dirigentas Igoris Stravinskis.
Kompozitorius<br> pianistas<br> dirigentas Igoris Stravinskis.
Kompozitorius
pianistas
dirigentas Igoris Stravinskis.

Moderniosios muzikos tėvas, tūkstančio veidų ir stilių kompozitorius, Rusijos, Prancūzijos, Amerikos pilietis, palaidotas Italijoje – tokia vizitinė kortelė, kuria dažniausiai pristatomas kompozitorius, pianistas, dirigentas Igoris Stravinskis. Apie jį – pirmadienio viktorinoje.

Birželio 17-ąją, Alytaus miesto šventės sūkuryje bus atidarytas ir tradicinis Dainavos šalies muzikos festivalis. Tai vienintelis profesionaliosios muzikos festivalis, savo geografija apimantis visas Alytaus apskrities savivaldybes. Jo rengėjai džiaugiasi, kad kasmet į koncertus susirenka vis daugiau profesionaliosios muzikos mylėtojų. Pokalbis su Alytaus kultūros ir komunikacijos centro direktoriumi, festivalio organizatoriumi Vidu Simanausku.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje – leidyklos „Tyto alba“ užsienio literatūros skyriaus vadovė Jurgita Ludavičienė apie danų rašytojo Peterio Hoego romaną „Dramblių prižiūrėtojų vaikai“, britų autoriaus Conno Igguldeno antrąjį pasakojimą apie Čingischaną „Lanko viešpačiai“, britų psichologo Jameso Borgo knygą „Minties galia“, Ellen Notbohm „Kiekvienas autistiškas vaikas norėtų, kad jūs žinotumėte dešimt dalykų“, ispanų autorės Nuria Roca gyvenimiška patirtimi pagrįstą romaną „Sraigės nežino, kad jos sraigės“.

Moderniosios muzikos tėvas, chameleonas, tūkstančio veidų ir stilių kompozitorius, Rusijos, Prancūzijos, Amerikos pilietis, palaidotas Italijoje – tokia „vizitinė kortelė“, kuria dažniausiai pristatomas Igoris Stravinskis. Birželio 17-ąją sukanka 130 metų, kai gimė žymusis kompozitorius, pianistas, dirigentas. Apie Igorį Stravinskį – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ birželio 18 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per „Klasiką“.

 http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

  

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...