captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ars musica“: iš tarptautinių festivalių „Banchetto musicale“ istorijos

Kovo 11-osios išvakarėse prisiminsime garsiausio ir vienintelio Lietuvoje senosios muzikos festivalio istoriją, prasidėjusią 1989 metais. Skambės fragmentai iš 1992-ųjų, 2007-ųjų, 2008-ųjų ir 2011-ųjų metų festivalių koncertų.
Laidos vedėja Jūratė Mikiškaitė-Vičienė.
Laidos vedėja Jūratė Mikiškaitė-Vičienė.

Kovo 11-osios išvakarėse prisiminsime garsiausio ir vienintelio Lietuvoje senosios muzikos festivalio istoriją, prasidėjusią 1989 metais. Skambės fragmentai iš 1992-ųjų, 2007-ųjų, 2008-ųjų ir 2011-ųjų metų festivalių koncertų.

Gros ansamblis „Banchetto musicale“ (Vilnius), 1992-ųjų meistriškumo kursų dėstytojų ansamblis: Eva Legen (išilginė fleita, Danija), Hans Olav Gorset (išilginė fleita, Norvegija), Aleksandras Kiskači (išilginė fleita, Rusija), Konstantinas Kučerovas (baroko violončelė, Rusija) ir Knut Johannessen (klavesinas, Norvegija), Viduramžių muzikos ansamblis „Unicorn“ (Austrija), ansamblis „Tasto solo“ (Ispanija), fragmentai iš dviejų Euroradijo klausytojams transliuotų koncertų, parengtų choro „Brevis“ (vad. Gintautas Venislovas) bei tarptautinės sudėties „Konsorto „Brevis“ (meno vad. Darius Stabinskas). Tai 2007-ųjų programa „Marco Scachi – mokinys ir mokytojas“ bei 2011-ųjų baigiamasis koncertas „Muzika kaip sielų žvejotoja“.

Ved. Jūratė Mikiškaitė-Vičienė.

„Ars musica“ – kovo 10 d., sekmadienį, 22.07 00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...