captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Roko maršas žadino siekti Nepriklausomybės

Kas sieja laisvę ir... roko muziką? Apie tai mintimis dalijasi roko atlikėjas Povilas Meškėla. Prisiminsime ir 1987-ųjų Roko maršą per Lietuvą, kuris, kaip teigiama, stipriai žadino lietuvius siekti Nepriklausomybės. Kaip Jūs tai prisimenate?

Kas sieja laisvę ir... roko muziką? Apie tai mintimis dalijasi roko atlikėjas Povilas Meškėla. Prisiminsime ir 1987-ųjų Roko maršą per Lietuvą, kuris, kaip teigiama, stipriai žadino lietuvius siekti Nepriklausomybės. Kaip Jūs tai prisimenate?

Kardinolai iš viso pasaulio Vatikane ruošiasi konklavai, kurioje išrinks naują Popiežių.  

Genealogai pastebi, kad giminės medžių kūrimas Lietuvoje – populiarus užsiėmimas. Lietuvos archyvų skaityklos sausakimšos. Tuo metu norintiems, jog genealoginį medį sukurtų profesionalas, tenka palaukti ne vieną mėnesį.  Darbą sunkina tai, kad dalis metrikų knygų, kuriose yra pagrindinė informacija apie Lietuvoje gyvenusius žmones, nyksta. 

Taip pat laidoje – savaitės istorijos įvykiai, žvilgsnis į pirmąjį šio pavasario derlių, su rubrika „Labas rytas“ kartu su Pauliumi ir Andriumi toliau keliiaujame aplink pasaulį.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

Ryto garsai” kovo 11 d., pirmadienį, nuo 07.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...