captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Manasis aš“: mentaliteto pokyčiai

Mokslininkai pažymi, kad mentalitetas – lėčiausiai kintanti mąstymo forma, ir didelių pokyčių tikėtis net ir nebuvo verta. Vis dėlto, kaip pasikeitė mūsų mąstymas per dvidešimt trejus metus laisvės, kokie šiandien mūsų kasdienio gyvenimo įpročiai bei pamatinės vertybės?
1990 metų kovo 11-ąją Aukščiausioji Taryba paskelbė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktą<br> Romo Jurgaičio (ELTA) nuotr.
1990 metų kovo 11-ąją Aukščiausioji Taryba paskelbė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktą
Romo Jurgaičio (ELTA) nuotr.

Dvidešimt treji metai žmogaus gyvenime – nemažai. O tautos? Kaip kiek daugiau nei du dešimtmečiai laisvės gali pakeisti žmogaus mąstymą?

Mokslininkai pažymi, kad mentalitetas – lėčiausiai kintanti mąstymo forma, ir didelių pokyčių tikėtis net ir nebuvo verta. Vis dėlto, kaip pasikeitė mūsų mąstymas per dvidešimt trejus metus laisvės, kokie šiandien mūsų kasdienio gyvenimo įpročiai bei pamatinės vertybės?

Įžvalgomis pasidalins akademinės visuomenės ir kultūros žmonės – filosofai Gintautas Mažeikis, Tomas Sodeika ir Dalius Jonkus, sociologė Jolanta Kuznecovienė, fotomenininkas Aleksandras Macijauskas bei architektas Audrys Karalius.

Ved. Agnė Kairiūnaitė.

„Manasis aš“ kovo 10 d., sekmadienį, 10.03 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama kovo 11 d., pirmadienį, 00:05 per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...