captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: „Kietaviškių gausa“ išgyvena nelengvus laikus

Didžiausiuose šalyje bendrovės „Kietaviškių gausa“ šiltnamiuose auginami agurkai, pomidorai ir salotos, dirba per 200 žmonių. Pirmieji agurkai jau tiekiami į prekybos tinklus. Tačiau situacija dėl šilumos ir elektros energijos kainų kasmet vis keblesnė, vargina didžiulė konkurencija.
Bendrovės „Kietaviškių gausa“ šiltnamiai.
Bendrovės „Kietaviškių gausa“ šiltnamiai.

Didžiausiuose šalyje bendrovės „Kietaviškių gausa“ šiltnamiuose auginami agurkai, pomidorai ir salotos, dirba per 200 žmonių. Pirmieji agurkai jau tiekiami į prekybos tinklus. Tačiau direktorius Gediminas Rukša pastebi, kad situacija dėl šilumos ir elektros energijos kainų kasmet vis keblesnė, vargina didžiulė konkurencija su užsieninėmis daržovėmis ir paramos nebuvimas.  

Brangiai kainuojantis pomėgis, arba šunų veislynas ūkininkų sodyboje. Tas veislynas yra Panevėžio rajone, Raguvos seniūnijoje, ūkininkų Emilijos ir Algirdo Bielinių paukštininkystės ūkyje. O šio veislyno šeimininkės – ūkininkų dukros dvynės turinčios, aukštojo mokslo baigimo diplomus, duoną sau ir ėdalą savo augintiniams užsidirbančios tėvų ūkyje.  

Ved. Regina Montvilienė.  

„Gimtoji žemė“ – antradienį, kovo 12 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...