captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – lietuviškos muzikos naujienos

Penktadienio laidoje skambės lietuviški ir užsienio hitai, naujausi įrašai, pristatysime tik ką išleistą spalvingą knygą apie Valstybinį pučiamųjų instrumentų orkestrą „Trimitas“.
Aktorė ir visuomenės veikėja Nijolė Oželytė.
Aktorė ir visuomenės veikėja Nijolė Oželytė.

Minint Kovo 8-ąją, Tarptautinę moters dieną, sakoma daug prasmingų posmų apie moterį, meilę, šeimą, gyvenimą. Atrodo, kad geriausiai šventinę nuotaiką gali sukurti tai, kas nuoširdžiai paremta amžinomis vertybės. Tokių subtilių posmų ieškos ir mūsų laida.

Ar jaukiai jaučiasi moterys tokią padidinto dėmesio dieną, gal joms tą šventišką nuotaiką reikia tiesiog išdalinti per visas metų dienas? Apie tai kalbėsimės su aktore ir visuomenės veikėja Nijole Oželyte.

Tikra pavasariška dovana valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ gerbėjams, tarp kurių nemaža dalis yra dailiosios lyties atstovių, galima vadinti dar leidyklos dažais kvepiantį, gausiai iliustruotą leidinį apie šį kolektyvą. „Trimitas“ – nuo parko orkestro į menines aukštumas“ – apie turtingą, savitą, pasaulyje pripažinto kolektyvo istoriją pasakojantį leidinį laidoje pristato orkestro vyriausias dirigentas Ugnius Vaiginis.

Vedėjas Andrius Kairaitis.

„Muzikinis vidudienis“ kovo 8 d., penktadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...