captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Litas prie lito“: kaip susidraugauti su pinigais?

Penktadienį moksleiviams atsivers finansų pasaulis. Kovo 15 d. visame pasaulyje minima Vaikų finansinio raštingumo diena. Ta proga Lietuvoje numatyta vaikams daug įdomių renginių.

Kovo 15 d. visame pasaulyje minima Vaikų finansinio raštingumo diena. Lietuvoje ši diena minima pirmą kartą, Lietuvos bankui prisijungus prie Tarptautinės vaikų ir jaunimo finansų organizacijos. Ši organizacija propaguoja jaunimo finansinio raštingumo didinimo idėjas ir siekia, kad baigę vidurinę mokyklą vaikai mokėtų tvarkyti savo finansus ir žinotų, kaip išmintingai elgtis su pinigais. 

Lietuvoje numatyta vaikams daug įdomių renginių, o kaip ir kur vaikai mokomi elgsenos su pinigais, suvokimo apie finansus, gebėjimo pritaikyti savo žinias kasdieniams poreikiams? Kodėl tėvams sunku su vaikais kalbėtis apie pinigus? Žemo finansinio išprusimo pasekmės ne tik pačiam žmogui, bet ir valstybei. Tokia tema pasikalbėti laidos klausytojus kviečia Lietuvos banko Vartotojų apsaugos ir švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Irmina Judickaitė, Švietimo ir mokslo ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Marytė Skakauskienė, „Danske“ banko  Socialinės veiklos ir aptarnavimo kokybės skyriaus vadovė Gerimanta Stankutė ir SEB banko šeimos finansų ekspertė Julita Varanauskienė.

Vedėja Rima Jakutytė.

„Litas prie lito“  – antradienį, kovo 12 d., 15.05 val. per LRT RADIJĄ

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close