captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: atmintis prabyla parodoje ir knygos puslapiuose

Prieš 23 metus kovo 11-ąją 124 Aukščiausiosios Tarybos deputatai pasirašė Lietuvos Nepriklausomos Valstybės Atstatymo Aktą. Deja, kai kurių signatarų šiandien jau nėra tarp gyvųjų. Kaip kraštiečiai prisimena, saugo jų atminimą?
Laidos vedėja Regina Montvilienė.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.

Prieš 23 metus kovo 11-ąją 124 Aukščiausiosios Tarybos deputatai pasirašė Lietuvos Nepriklausomos Valstybės Atstatymo Aktą. Prasidėjo nelengvas valstybingumo įtvirtinimo metas. Nemažai Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signatarų tapo įžymiais valstybės ir politikos veikėjais. Deja, kai kurių šiandien jau nėra tarp gyvųjų. Iš 124 signatarų jau yra mirusių 19. Kaip kraštiečiai prisimena, saugo jų atminimą?

1990 metų Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – ne tik mūsų valstybei ypatingas istorinis įvykis. Nuo tos dienos kiekvienam jos piliečiui buvo sudarytos galimybės iš esmės keisti savo gyvenimą. Ypač jis buvo veržlus, kupinas naujų idėjų dar Nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse kūrusiems ūkius ir žemdirbių sąjūdį biržiečiams Ričardui Baltai ir Kęstučiui Armonui.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, kovo 11 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close