captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – knyga apie prof. Albertą Piličiauską

Laidos viešnia soc. m. dr. Lolita Navickienė pristatys savo knygą „Pedagoginio dvasingumo link“, skirtą šviesaus atminimo tėvui, profesoriui Albertui Piličiauskui. 2005-ųjų Metų mokytoja, netoli Užutrakio dvaro įkūrusi „Angelų kalvą, tęsia kartu su tėvu pradėtus darbus.
Knygos „Pedagoginio dvasingumo link. Susitikimai su Albertu Piličiausku“ viršelis.
Knygos „Pedagoginio dvasingumo link. Susitikimai su Albertu Piličiausku“ viršelis.

Laidos viešnia soc. m. dr. Lolita Navickienė pristatys savo knygą „Pedagoginio dvasingumo link“, skirtą šviesaus atminimo tėvui, profesoriui Albertui Piličiauskui. 2005-ųjų  Metų mokytoja, netoli Užutrakio dvaro įkūrusi „Angelų kalvą, tęsia kartu su tėvu pradėtus darbus, skirtus tam, kad mūsų mokyklose muzikos ir vertingų psichologinių metodikų pagalba mokytojai ir vaikai ne tik susikalbėtų, bet ir patirtų Meilės, Išminties prisilietimus...

Kovo 5 dieną sukako 60 metų nuo Sergejaus Prokofjevo mirties. Nelengvo likimo rusų kompozitoriui teko ir fatališka žemiškojo gyvenimo pabaiga. Tą pačią 1953-ųjų kovo 5-tąją užgeso „tautų tėvo“ Stalino gyvybė, tad apie kitą netektį buvo pranešta gerokai vėliau... Laidoje skambės ne vieną dešimtmetį brandintas Prokofjevo kūrinys, kurio premjera įvyko jau po autoriaus mirties ir ne Rusijoje. Tai kartu su Mstislavu Rostropovičiumi puoselėta „Sinfonia concertante“.

Ved. Jūratė Vičienė.

„Muzikinis pastišas“ – kovo 6 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASAIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...