captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: italų rašytojas ir mokslininkas Alberto Angela

„Dirbdamas su mokslininkais supratau, kiek daug sugeba mokslas ir kiek mažai apie tai žino visuomenė. Iš to nežinojimo kyla baimė, nesusikalbėjimas. Manau, kad reikia tilto – bendradarbiavimo tarp mokslo ir eilinio žmogaus“, – sako Alberto Angela.
Italų rašytojas ir mokslininkas Alberto Angela.
Italų rašytojas ir mokslininkas Alberto Angela.

„Dirbdamas su mokslininkais supratau, kiek daug sugeba mokslas ir kiek mažai apie tai žino visuomenė. Iš to nežinojimo kyla baimė, nesusikalbėjimas. Manau, kad reikia tilto – bendradarbiavimo tarp mokslo ir eilinio žmogaus“, – sako italų rašytojas, tyrinėtojas, mokslo populiarinimo laidų autorius Alberto Angela.

„Dabar tikiu, kad teisingai pasielgėme išvažiuodami į Klaipėdą. Čia kultūrinė erdvė yra tuštesnė, galbūt lengviau įsitvirtinti. Kita vertus, turime užsitarnauti žiūrovų dėmesį, įpratinti žmones, kad ateitų į jauną teatrą, įsitikintų, kad ir tokiame teatre kuriami vertingi darbai“, – sako Klaipėdos jaunimo teatro trupės narė Jūratė Leinartaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Aš iš tikrųjų labai džiaugiuosi tuo, ką darau. Nėra lengva, bet tai yra gera daryti. Ir žinau, kad tai reikalinga. Reikalinga jaunimui, kuris atvažiuos į festivalio konkursą, reikalinga atlikėjams, kurie laukia tokių renginių, nekalbant apie Ukmergės žiūrovą, kuris plos ir man, ir visiems kitiems. Tai yra gera“, –  sako XII tarptautinio būgnų ir perkusijos festivalio Ukmergėje meno vadovas Saulius Auglys-Stanevičius.

„Dirbdamas su mokslininkais supratau, kiek daug sugeba mokslas ir kiek mažai apie tai žino visuomenė. Iš to nežinojimo kyla baimė, nesusikalbėjimas. Manau, kad reikia tilto – bendradarbiavimo tarp mokslo ir eilinio žmogaus. Visuomenei reikia žinių, nes baimę galima suvaldyti, jei suprantame problemas ir jų priežastis. O mano užduotis tas žinias pateikti įdomiai“, –  sako italų rašytojas, tyrinėtojas, mokslo populiarinimo laidų autorius Alberto Angela. Kaip sudominti visuomenę mokslo naujienomis, istorinėmis žiniomis? Kaip įdomiai pateikti senovės Romos istoriją? Pokalbis su senovės Romos istoriją literatūroje aprašančiu Alberto Angelu.

Ved. Raminta Jonykaitė.                         

„Ryto allegro“ kovo 6 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close