captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“ apie knygą „Ona Narbutienė. Gyvenimo preliudai“

Susitiksime su knygos „Ona Narbutienė. Gyvenimo preliudai“ autoriumi, muzikologu Edmundu Gedgaudu. Originalios formos biografinėje knygoje išradingai pateikiama įžymios muzikologės, pedagogės, 17 knygų autorės giminės istorija bei pačios herojės vaikystės ir jaunystės patirtys.
Knygos autorius Edmundas Gedgaudas<br> muzikologė Dalia Sverdiolienė<br> profesorius Jurgis Dvarionas. www.lithuanianembassy.co.uk nuotr.
Knygos autorius Edmundas Gedgaudas
muzikologė Dalia Sverdiolienė
profesorius Jurgis Dvarionas. www.lithuanianembassy.co.uk nuotr.

Penktadienio „Muzikiniame pastiše“ – susitikimas su knygos „Ona Narbutienė. Gyvenimo preliudai“ autoriumi, muzikologu Edmundu Gedgaudu. Originalios formos biografinėje knygoje išradingai pateikiama įžymios muzikologės, pedagogės, 17 knygų autorės, profesorės Onos Narbutienės giminės istorija bei pačios herojės vaikystės ir jaunystės patirtys. Pokalbyje apie rašymą apie muziką ir muzikų biografijas taip dalyvaus kompozitorius ir eseistas Šarūnas Nakas.

Antroje laidos dalyje – in memoriam Wolfgangui Sawallischui, vienam paskutiniųjų didžiųjų dirigentų tradicijos atstovų, ilgamečiam Bavarijos valstybinės operos muzikos direktoriui ir daugelio žymiausių pasaulio orkestrų dirigentui.

Ved. Jūratė Katinaitė.

„Muzikinis pastišas“ – kovo 1 d., penktadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...