captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: fotografas prof. Alvydas Lukys

„Kai vienas mano kolega paklausė, ar aš tik nesu intuityvus konceptualistas, jam atkirtau – aš esu romantinis konceptualistas. Įsižiūrėjimo momentas man labai svarbus”, – teigia VDA Fotografijos ir medijos meno katedros vedėjas, fotografas prof. Alvydas Lukys.
Fotografas prof. Alvydas Lukys.
Fotografas prof. Alvydas Lukys.

„Kai vienas mano kolega paklausė, ar aš tik nesu intuityvus konceptualistas, jam atkirtau – aš esu romantinis konceptualistas. Įsižiūrėjimo momentas man labai svarbus”, – teigia VDA Fotografijos ir medijos meno katedros vedėjas, fotografas prof. Alvydas Lukys, Kauno fotografijos galerijoje pristatantis retrospektyvinę parodą „Žingsniai“.

„Iškart noriu pabrėžti, kad tai nėra istoriniai spektakliai. „Koba“ (apie Staliną), „Hitleris ir Hitleris“, „Diena ir naktis“ (apie holokaustą) – tai trys pastatymai, kuriuos jungia bendras skausmas, bendras rūpestis, kas yra svarbu šiandien“, – apie Kauno kamerinio teatro gastrolės Vilniuje sako aktorius ir režisierius Aleksandras Rubinovas.

Kultūros savaitraščių „Šiaurės Atėnai“, „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“ ir „Nemunas“ apžvalga.

„Šių metų „Šeršėliafam“ šūkis „Mes jus stebime“ parodo, kad stebime Lietuvos ir pasaulio kino industrijos moteris. Tai, ką atradome geriausio per metus, ir siūlome pamatyti publikai“, – sako Tarptautinio moterų kino festivalio „Šeršėliafam“ direktorius Justas Prascevičius.

„Kai vienas mano kolega paklausė, ar aš tik nesu intuityvus konceptualistas, jam atkirtau – aš esu romantinis konceptualistas. Man nėra artima tradicinė lietuviška fotografija, kuri vadinama Lietuvos fotografijos mokykla. Man įdomus yra sumanymo momentas ir tai su „Žingsniais“ labai susiję: yra tam tikri pasikartojimai, o už jų –  bandymas surasti, į ką visa tai vystosi. Įsižiūrėjimo momentas man labai svarbus“, – teigia VDA Fotografijos ir medijos meno katedros vedėjas, fotografas prof. Alvydas Lukys, Kauno fotografijos galerijoje pristatantis retrospektyvinę parodą „Žingsniai“. Pokalbis su menininku apie sustabdytą laiką, (ne) siužeto žavesį ir fotografijos meną studijuojantį jaunimą.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ kovo 3 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...