captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: savo simfonijos link

Kompozitorius, trombonininkas, aranžuotojas, Kauno bigbendo dirigentas ir dviejų didelių muzikos grupių vadovas. Kas? Vienas produktyviausių Lietuvos muzikų Jievaras Jasinskis!   
J.Jasinskis. D.Razausko nuotr.
J.Jasinskis. D.Razausko nuotr.

Pradėjęs Užupio grupėje „Bekešo vilkai“, vėliau grojęs „Saulės klioše“, „InCulto“, „Skamp“, o dabar kuriantis muziką savo grupėms „Reinless“ ir „Lithuanian JJazz Orchestra“. Jievaras Jasinskis neseniai grįžo iš įrašų garsiausioje pasaulio įrašų studijoje „Abbey Road“. Ten jis dirbo su Andriumi Mamontovu ir Modesto Pitrėno orkestru. Dauguma Lietuvos atlikėjų jau seniai žino: jei reikia aranžuotės styginių orkestrui, pučiamiesiems – kreiptis verta į Jievarą. Jis yra aranžavęs jau daugiau nei 500 kūrinių. Tačiau Jievaras nesijaučia viską mokąs, tad nusprendė dar kartą pastudijuoti Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje. Šį kartą pagilinti žinias klasikinės kompozicijos amate. Jo svajonė – simfonija. Nors šalia to Jievaras neplanuoja išsiskirti su džiazo muzika, kurią kuria, atlieka, o taip pat su savo nauja aistra – dirigavimu Kauno bigbendui! 

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas 

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama vasario 9 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir vasario 10 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ.  

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...