captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: prokuroras prašo neleisti jungtis „darbiečiams“ ir „tvarkiečiams“

Prokuroras Saulius Verseckas prašo Vilniaus apygardos teismo laikinai apriboti Darbo partijos veiklą, iki nuosprendžio įsiteisėjimo uždraudžiant pakeisti jos juridinį statusą, likviduoti ar pertvarkyti.
Prokuroras Saulius Verseckas prašo Vilniaus apygardos teismo laikinai apriboti Darbo partijos veiklą. ELTA nuotr.
Prokuroras Saulius Verseckas prašo Vilniaus apygardos teismo laikinai apriboti Darbo partijos veiklą. ELTA nuotr.

Prokuroras Saulius Verseckas prašo Vilniaus apygardos teismo laikinai apriboti partijos veiklą, iki nuosprendžio įsiteisėjimo uždraudžiant pakeisti jos juridinį statusą, likviduoti ar pertvarkyti. Tokį prašymą prokuroras pateikė netrukus po to, kai Darbo partija pradėjo derybas dėl jungimosi su „Tvarkos ir teisingumo“ partija.

Popiežius Benediktas XVI palieka Vatikaną.

Santykiai  tarp medžiotojų būrelių ir žemės savininkų, su medžioklės plotais susijusios problemos ir žemės savininkų teisių ribojimo klausimai bus aptariami konferencijoje „Medžioklės aktualijos Lietuvoje ir medžioklės tradicijos Europos valstybėse“.

Nuo kovo 1 d. įsigalioja Fizinių asmenų bankroto įstatymas, leidžiantis atsikratyti ilgalaikių skolų, kurių suma didesnė nei 25 tūkst. litų.

Lietuvoje vis įprasčiau tampa leistis į ilgą kelionę po pasaulį, metant darbus, nuošalyje paliekant įprastą gyvenimo ritmą. Ar verta viską mesti ir patraukti į ilgą kelionę? Kokias baimes tenka įveikti, kokius stereotipus paneigti? Ko tokia kelionė išmoko? Apie visa tai su Egle ir Andriumi Bagdzevičiais kalbėjosi Živilė Kropaitė.

Taip pat tradicinė ketvirtadienio rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, verslo naujienos, spaudos apžvalga, kultūros renginių anonsas, gamtininko Selemono Paltanavičiaus žvilgsnis į pasibaigiančią žiemą gamtoje, orų prognozė, žinios, viktorina.

Paskutinį laidos pusvalandį skirsime sveikai gyvensenai – šįkart pokalbis apie organizmo atsparumą

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai” vasario 28 d., nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...