captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ką laikome rinkėjų papirkimu ?

Seime VRK organizuoja Pasaulinei rinkimų dienai paminėti skirtą apskritojo stalo diskusiją „Skaidrumas 2019 m. rinkimuose: teoriniai ir praktiniai aspektai“. Bus aiškinamasi, kokie reikalavimai taikomi politinei reklamai, kaip identifikuoti, kur yra rinkėjų papirkimas, o kur ne. Specialiųjų tarnybų atstovai informuos apie galimas rizikas rinkimų laikotarpiu ir pristatys būdus, kaip jas užkardyti.
Laidos vedėja Giedrė Čiužaitė. P. Lileikio nuotr.
Laidos vedėja Giedrė Čiužaitė. P. Lileikio nuotr.

Premjero S. Skvernelio ir prezidentės D. Grybauskaitės konfliktas dėl Aplinkos ministro posto tęsiasi. Prezidentė kviečia premjerą šiam sudėtingam sektoriui vadovauti ieškoti visapusiškos patirties turinčio kandidato, tuo metu Saulius Skvernelis sako, kad valdančiųjų ir prezidentės Dalios Grybauskaitės santykiai galėtų būti vadinami šaltuoju karu.

Lietuvos aukštojo mokslo aktualijos prasidedant mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodai „STUDIJOS 2019". Pagrindinė šių metų tema – karjeros planavimas. Šiemet parodoje susiburs daugiau nei 200 verslo įmonių, mokymo įstaigų, iš jų 55 profesinės mokyklos ir 55 užsienio dalyviai.

Sveikatos apsaugos ministerija siūlo diferencijuoti sporto salių ir aikštelių įrengimo normatyvus, kad tokie patys reikalavimai nebūtų taikomi ir pradinėms mokykloms, ir gimnazijoms. Taip pat siekiama nustatyti minimalų bendrą naujai įrengiamos sporto salės plotą.

Verslo naujienos, užsienio politikos aktualijos .

Apžvalgininko Aurelijaus Katkevičiaus  komentaras. 

Ved. Giedrė Čiužaitė. Red. Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ vasario 7d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close