captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: dailininkė Rasa Jančiauskaitė debiutuos Bolonijos vaikų knygų mugės 2019 iliustruotojų parodoje

„Knyga yra tiesiog tobulas formatas, tarsi mažytis unikalus muziejus, kurį tu vis gali pasiimti, atsiversti ir būti kartu su juo“, – sako jauna dailininkė Rasa Jančiauskaitė, kurios iliustracijos  Mariaus Marcinkevičiaus knygai „Maži eilėraščiai mažiems“ atrinktos į Bolonijos vaikų knygų mugės 2019 iliustruotojų parodą.
A.Valantinienės nuotr.
A.Valantinienės nuotr.

„Taip, tie sprendiniai kainuoja. Dažnai girdžiu, kad verta pasvarstyti, o kiek neįgalių žmonių į tą erdvę ateina, galbūt vienas kitas, tada investicija neapsimoka. Tai jau yra etikos ir moralės klausimas – kiek vertas vienas žmogus?“, – apie miesto erdvių pritaikymą mažumoms svarsto VDU docentė, menotyrininkė Jūratė Tutlytė. Pokalbis apie miesto dizainą ir didėjantį visuomenės susirūpinimą viešosiomis erdvėmis.

Kultūros ir meno žurnalo „Nemunas“ apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

„Knyga yra tiesiog tobulas formatas, ją galima nešiotis. Tapybos kūrinio tu kur nors nenusineši, neišsitrauksi, nebent telefono ekrane, bet tai jau visiškai ne tas pats. O knyga – tarsi mažytis unikalus muziejus, kurį tu vis gali pasiimti, atsiversti ir būti kartu su juo“, – sako jauna dailininkė Rasa Jančiauskaitė, kurios iliustracijos Mariaus Marcinkevičiaus knygai „Maži eilėraščiai mažiems“ atrinktos į Bolonijos vaikų knygų mugės 2019 iliustruotojų parodą. Pokalbis su Rasa Jančiauskaite apie jos sėkmingą kelią į Boloniją su pirmosiomis iliustracijomis knygai, savosios stilistikos paieškas, atradimus ir kūrybos savitumą.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ sausio 24 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...