captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Katkų literatūros draugija

„Tikiu, jog jei lietuvių rašytojai nenusigręš nuo dabarties (kad ir kokia lėkšta, kvaila ar niekšiška ji kartais atrodo), jei sąžiningai stengsis ją pavaizduoti, stiprus ryšys užsimegs – su lietuvių skaitytoju ir ne tik“, – „Lietuvos žinioms“ sako rašytojas, vertėjas Laurynas Katkus.
Laurynas Katkus. Luko Balandžio nuotr.
Laurynas Katkus. Luko Balandžio nuotr.

Kauno miesto muziejaus Rotušės skyriuje atidaroma fotografo Andriaus Pavelko paroda „Su gimtadieniu, Vilniau!“. Naktinėse sostinės fotografijose užfiksuoti ir barokiniai bažnyčių bokštai, ir miegamieji rajonai bei rūkstantys fabrikų kaminai. Apie tokią dovaną Vilniui 696-ojo gimtadienio proga studijoje kalbėsimės su A. Pavelko.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Menotyrininkės ir menininkės Laimos Kreivytės komentaras apie politinę žmogžudystę.

„Šiandienos pasaulyje, kur viskas nuolat keičiasi, kur ir literatūra, atrodo, prarado stabilų statusą ir vietą, labai didelę reikšmę įgyja rašytojo ir skaitytojo ryšys, jų vaizduočių bendrystė. Rašytojui ji patvirtina, kad jo darbas nebergždžias, skaitytojui leidžia geriau suvokti savo gyvenimo ir savo tapatybės savitumą. Tikiu, jog jei lietuvių rašytojai nenusigręš nuo dabarties (kad ir kokia lėkšta, kvaila ar niekšiška ji kartais atrodo), jei sąžiningai stengsis ją pavaizduoti, toks ryšys užsimegs – su lietuvių skaitytoju ir ne tik“, – „Lietuvos žinioms“ sako rašytojas, vertėjas Laurynas Katkus. Jau kelerius metus veikianti Katkų literatūros draugija kviečia į pirmąjį šio sezono knygų klubo susitikimą. Kodėl skaitantiems ir rašantiems svarbu susitikti? Apie tai studijoje kalbėsimės su L. Katkumi ir Jurga Katkuviene.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ sausio 22 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close