captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Lithuanian Music Link“ – žvilgsnis į praėjusius Lietuvos muzikos metus

„Turinio įvairovė žurnale pasitelkiama tam, kad būtų galima atskleisti kuo mišresnę Lietuvos muzikos ekosistemos sandarą ir tarptautinei auditorijai atverti kuo erdvesnį Lietuvos muzikos kraštovaizdį“, – tvirtina Lietuvos muzikos informacijos centro vadovė, leidinio „Lithuanian Music Link“ redaktorė Asta Pakarklytė.  
Malte Wingen/ Unsplash nuotr.
Malte Wingen/ Unsplash nuotr.

„Tai buvo dvigubas iššūkis – profesinis ir asmeninis, – pastebi dokumentinio filmo „Išeiti iš namų“ režisierė Miglė Satkauskaitė. – Be Algimanto vienas iš svarbių filmo pasakotojų ir veikėjų yra gamta, kuri taip pat atskleidžia bendravimo, ryšio su komanda ir žmonėmis paieškas“. Pokalbis su režisiere M. Satkauskaite ir kino operatoriumi Sauliumi Lukoševičiumi apie ekspediciją Tian Šanio kalnuose, kurios metu buvo kuriamas filmas apie keliautoją, alpinistą Algimantą Jucevičių, daugiau nei 50 metų vedantį žmones į kalnus.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

Praėjusių metų pabaigoje pasirodė Lietuvos muzikos žurnalas anglų kalba „Lithuanian Music Link“, skirtas pristatyti šalies muzikos kultūrą užsienio auditorijai. „Toje pačioje plokštumoje pristatydamas skirtingus žanrus ir stilius, „Lithuanian Music Link“ meta iššūkį tradiciniams žanriniams muzikos žurnalams, kartu skirtingų skonių ir socialinių aplinkų auditorijoms, kviesdamas kiekvieną pasmalsauti ir atrasti kažką naujo už savo išpažįstamo muzikos žanro ribų“, – teigia Lietuvos muzikos informacijos centro vadovė Asta Pakarklytė. Apie 2018-uosius – Lietuvos muzikos metus – ir užsienio auditorijai pristatomą šalies muzikos kraštovaizdį studijoje kalbėsime su leidinio redaktorėmis Lina Navickaite-Martinelli ir Asta Pakarklyte.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ sausio 17 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close