captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Atrask Lietuvą“: Rojaus keliu palei Nemuną

Vingiuojant palei žilą Nemuną atsiveria neišpasakyto grožio vaizdai, pilys ir rūmai, piliakalniai ir bažnytkaimiai bei kitos senovės istorijos kultūros, gamtinės vertybės, menančios praeitus laikus.
Tauragės pilis. Vytauto Kandroto nuotr.
Tauragės pilis. Vytauto Kandroto nuotr.

Kelias Kaunas–Jurbarkas gerai žinomas tiems, kas domisi Lietuvos istorija, vertina kraštovaizdį ir miklina kojas vaikščiodami pažintiniais takais. Vingiuojant palei žilą Nemuną atsiveria neišpasakyto grožio vaizdai, pilys ir rūmai, piliakalniai ir bažnytkaimiai bei kitos senovės istorijos kultūros, gamtinės vertybės, menančios praeitus laikus. Su laida užsuksime į Raudondvario ir Jurbarko dvarus.

Tauragė dar tik beldžiasi į keliautojų širdis. Istorija jai nebuvo gailestinga, miestas senamiesčiu pasigirti negali. Tačiau puoselėjami parkai ir skverai, atnaujinamos gatvės ir atstatinėjami kultūros paveldo objektai, renovuojami pastatai ir pastangos prisitaikyti prie keliaujančiųjų poreikių, dažną verčia užsukti į nuošalią vietovę, ten gerai praleisti laiką ir keliauti toliau. Kviečiame po Tauragę pavaikščioti su miesto galva Pranu Petrošiumi.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

Laida „Atrask Lietuvą“ šeštadienį, birželio 16 d., 15.03 val. per Lietuvos radiją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...