captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: operos solistė Julija Stupnianek

„Dainininko kelias – tai ėjimas į kalną, tikslo siekimas. Būtina judėti sulig kiekvienu nauju vaidmeniu ar įsipareigojimu. Reikia labai daug valios“, – sako operos solistė Julija Stupnianek, kviečianti į jubiliejinį koncertą.
Operos solistė Julija Stupnianek.
Operos solistė Julija Stupnianek.

„Filmo kokybė ir publikos susidomėjimas, kurio jis sulaukė savo tėvynėje, – pagrindinis kriterijus atrenkant filmus. Taip pat svarbūs pelnyti apdovanojimai ir galimybė parodyti kino kūrėjų darbus būtent mūsų renginio dienomis – rodome filmus, kurių mūsų šalyje nepristato joks kitas kino festivalis“, – teigia netrukus kelionę po Lietuvos kino sales pradėsiančių „Vokiško kino dienų“ koordinatorė Valerija Lebedeva.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Paradoksalu, bet dažniausiai tikimasi, kad pabėgimas iš laisvės veda į laimę“. Apie laisvės ir laimės priešstatą – filosofo Kęsto Kirtiklio komentaras su rubrika „Požiūris“.

„Dainininko kelias – tai ėjimas į kalną, tikslo siekimas. Būtina judėti sulig kiekvienu nauju vaidmeniu ar įsipareigojimu. Reikia labai daug valios”, – sako operos solistė Julija Stupnianek, kviečianti į jubiliejinį koncertą. Dešimtmetį Nacionalinio operos ir baleto teatro scenoje dainuojanti solistė šiandien atlieka svarbiausius vaidmenis šio teatro scenoje, dalyvauja kamerinės muzikos koncertuose, dainavimo meno moko studentus. Pokalbis apie reikšmingiausius darbus ir muziką su soliste J. Stupnianek ir koncertmeistere Nijole Baranauskaite.

Ved. Raminta Jonykaitė.                         

„Ryto allegro“ vasario 26 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...