captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Vyriausybė pritarė euro įvedimo planui.

Vyriausybė pirmadienį iš esmės pritarė euro įvedimo planui, kuriuo numatyta sukurti strategines, koordinacines komisijas ir darbo grupes.

Vyriausybė pirmadienį iš esmės pritarė euro įvedimo planui, kuriuo numatyta sukurti strategines, koordinacines komisijas ir darbo grupes. Finansų ministras Rimantas Šadžius sako, kad, bus sudarytos bent šešios  darbo grupės, taip pat bus padaryti pakeitimai 2005 metais patvirtintame Nacionaliniame euro įvedimo plane.

Ūkio bankas  laikinasis administratorius  A. Audickas sp. konferencijoje apžvelgia ir įvertina Šiaulių banko sandorį ir pristato tolesnes Ūkio  banko perspektyvas.  

Darbo partijos ir „Tvarkos ir teisingumo” jungiamasis suvažiavimas gali vykti jau balandį. Sekmadienį po partijų tarybų posėdžių abiejų partijų lyderiai Seime pranešė apie sprendimą pradėti jungimosi procesą. 

Kodėl,  Jūsų manymu,  jungiasi Darbo partija ir „Tvarkos ir teisingumo” partija ?  Poklabis su klausytojais 13. 37 val. 

 Italijoje pirmadienį baigiasi antroji balsavimo diena itin svarbiuose euro zonos ateičiai rinkimuose, kuriuos turėtų laimėti centro kairės Demokratų partija, nors ji tikriausiai ir negaus valdančiosios daugumos.

 Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto prognozė, rubrika „Savaitės istorija“,  kalbos valandėlė.

 

Laidos vedėja M. Lučkaitė.

Laidos redaktorius Č. Burba.

 

„Lietuvos diena”  vasario 25 d., pirmadienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT Radiją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...