captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl Lietuvoje mažėja savanorių atlikti privalomąją karo tarnybą?

Šiemet į privalomąją karo tarnybą kaip ir pernai bus kviečiami apie 3,8 tūkst. jaunuolių. 2019 metų šauktinių sąrašas Krašto apsaugos ministerijoje (KAM) kompiuterio programos pagalba bus sudaromas sausio 10 dieną. Norą atlikti privalomąją karo tarnybą šiais metais pareiškė 216 jaunuolių.
Eriko Ovčarenko nuotr.
Eriko Ovčarenko nuotr.

Valstybinė mokesčių inspekcija pristatys 2019 m. naujieną – vienintelę galimybę pirmąjį šių metų pusmetį atsiskleisti ir praeityje pamirštus mokesčius sumokėti be delspinigių ir baudų. Apie tai, kas turėtų prisiminti praeities klaidas, kaip galima jas ištaisyti anonimiškai ir kodėl reikėtų nedelsti tai padaryti iki šių metų liepos 1 d., išsamiai papasakos bei į rūpimus klausimus atsakys VMI atstovai.

Herojai, nepatekę į Lietuvos istoriją. Paslaptingiausi kovotojai, nelabai žinomi plačiajai visuomenei, apie kuriuos sklido legendos. Taip dažnai apibūdinami pirmojo slapto 1991-aisiais įkurto Lietuvos spec. būrio kovotojai, dažnai pavadinami „Spec. Žvėrynu“. Tokiu pavadinimu sukurtas filmas nuo sausio 11 d. bus rodomas Lietuvos kino teatruose.

Saugumo ir gynybos politikos ekspertai bei valstybių diplomatijos vadovai renkasi į neformalųjį „Sniego susitikimą“ Trakų rajone. Čia ketinama aptarti transatlantinei bendruomenei iškylančius iššūkius bei atsaką į juos. Bus diskutuojama, kaip išlaikyti tvirtą transatlantinį ryšį ir stiprinti NATO – svarbiausią kolektyvinio saugumo Aljansą, šiais metais minintį įkūrimo 70-metį.

Verslo naujienos, užsienio politikos aktualijos.

,,Lietuvos žinių“ apžvalgininko Ramūno Terlecko komentaras.

Orai. Dienos renginiai.

Ved. Giedrė Čiužaitė. Red. Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ – sausio 10 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close