captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dienos tema“: ar pavyks iš Rusijos išsireikalauti okupacinės žalos atlyginimą?

Vyriausybė prieš kurį laiką sudarė specialią komisiją, kuri turi parengti derybines nuostatas ir veiksmų planą, siekiant atlyginimo už Sovietų Sąjungos okupacijos padarytą žalą. Ar jos darbas prasmingas? Ar  ši komisija nėra tik politikų žaidimai prieš artėjančius rinkimus?
Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininkas Povilas Jakučionis.
Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininkas Povilas Jakučionis.

Šiandien Lietuvoje minima Gedulo ir vilties diena. Lietuvos radijas ir televizija nemažai dėmesio skyrė šiai dienai ir jos minėjimui. „Dienos temoje“ –  apie sovietų okupacinės žalos atlyginimo klausimą. Vyriausybė prieš kurį laiką sudarė specialią komisiją, kuri turi parengti derybines nuostatas ir veiksmų planą, siekiant atlyginimo už Sovietų Sąjungos okupacijos padarytą žalą. Tą komisija turi padaryti iki liepos 1 d. Kaip jai  sekasi dirbti? Ar jos darbas prasmingas? Ar ši komisija nėra tik politikų žaidimai prieš artėjančius rinkimus?

Laidoje dalyvauja Vyriausybės sudarytos specialiosios komisijos narys, Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininkas Povilas Jakučionis ir Mykolo Romerio universiteto politologas Alvydas Medalinskas.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...