captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Prieš 130 metų gimė kompozitorius, dirigentas, pedagogas Juozas Tallat-Kelpša, užėmęs svarbią vietą lietuvių muzikinės kultūros istorijoje kaip vienas profesionalaus operos teatro organizatorių bei vadovų. Apie Juozą Tallat-Kelpšą – pirmadienio viktorinoje.
Vikipedijos nuotr.
Vikipedijos nuotr.

„Džiaugiuosi, kad pagaliau pavyko į festivalį pakviesti spektaklius, kuriuos jau senokai norėjau parodyti mūsų publikai. Šiųmetė programa – aukštos kokybės klasikos, tikro ir nuoširdaus teatro vaikams ir jaunimui derinys“, – sako tarptautinio festivalio vaikams ir jaunimui „Kitoks“ programą sudariusi Menų spaustuvės direktorė Jolita Balandytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos specialistės Eglės Baliutavičiūtės naujų knygų apžvalgoje – šiuolaikinės Argentinos rašytojos Marianos Enríquez apsakymų rinkinys „Tai, ko netekome ugnyje“, ne tik siaubo literatūros mėgėjams, bet ir ieškantiems rimtosios literatūros, bei Audronės Meškauskaitės, Aurinos Venislovaitės ir Ingos Dagilės smagi, gausiai iliustruota pažintinė knyga mažiesiems tyrinėtojams „Istorijos skanėstai“, žaismingai pasakojanti apie pastarųjų maždaug 150 metų įvairiausius Lietuvos istorijos trupinėlius.

Sausio pradžioje sukako 130 metų, kai gimė kompozitorius, dirigentas, pedagogas Juozas Tallat-Kelpša, užėmęs svarbią vietą lietuvių muzikinės kultūros istorijoje kaip vienas profesionalaus operos teatro – Valstybės teatro Kaune – organizatorių ir vadovų. Apie Juozą Tallat-Kelpšą – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ sausio 7 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close