captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: cinamonu kvepianti muzika

Debiutinį albumą pristatantys Laura Budreckytė ir Vytis Nivinskas – tai „CinAmono“. Pora šeimoje ir scenoje, nepaliaujanti improvizuoti, mokytis ir mokyti.   
L. Budreckytė ir V. Nivinskas. D. Razausko nuotr.
L. Budreckytė ir V. Nivinskas. D. Razausko nuotr.

„CinAmono“ vadinama džiazo grupe, nors pats terminas apie muziką kalba mažai. Profesionali vokalistė, scat technikos žinovė Laura Budreckytė improvizuoja balsu, o jai kontrabosu atitaria vienas žymiausių šio instrumento meistrų Lietuvoje – Vytis Nivinskas. Kai prie dueto prisijungia dar daugiau improvizuojančių, išeina tai, ką tegalima pavadinti „CinAmono“. Pora sako, kad tai kamerinė muzika. Tačiau pagal šią kamerinę muziką galima ir šokti. Abu jiedu moko, Vytis dar ir dėsto Lietuvos Teatro ir muzikos akademijoje, bet abu taip pat ir mokosi. Laura gilina žinias muzikos terapijos srityje, o Vytis nusprendė prie savo vardo pridėti titulą „daktaras“. Debiutinis „CinAmono“ albumas ir unikalus muzikantų kūrybinis kelias – „Pakartot“ taikiklyje. 

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas 

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama sausio 5 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir sausio 6 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close