captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: žmogaus kūno santykis su aplinka parodoje „Grožio ontologija“

Veliuonos kultūros centre veikia menininkų Ramūno Danisevičiaus ir Kęstučio Urbono  darbų paroda „Grožio ontologija“: R. Danisevičiaus fotografijų ciklas „Trys istorijos apie moterį“ ir K. Urbono fotografinė-garsinė instaliacija „Kūnų muzika“.  Parodoje fotografijų kūrybos priemonėmis eksponuojamas naujas, savitas požiūris į žmogaus kūną, jo santykis su aplinka, vieta socialinėje erdvėje bei grožio samprata, įgalinanti priimti kitokį, ypatingą kūną – tiek neįgaliajam asmeniškai, tiek „sveikajai“ visuomenei.
Parodos organizatorių nuotr.
Parodos organizatorių nuotr.

Po ne vienerius metus trukusios rekonstrukcijos atnaujinta Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka atveria duris. Apie tai, kokie pokyčiai lankytojų laukia atsinaujinusioje bibliotekoje, papasakos l. e. direktoriaus pareigas Laura Juchnevič.


Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie Šiaurės Amerikoje pasibaigusią daugelio knygų autorinių teisių apsaugą ir anapilin iškeliavusį žymų Izraelio rašytoją Amosą Ozą.

Veliuonos kultūros centre veikia menininkų Ramūno Danisevičiaus ir Kęstučio Urbono  darbų paroda „Grožio ontologija“: R. Danisevičiaus fotografijų ciklas „Trys istorijos apie moterį“ ir K. Urbono fotografinė-garsinė instaliacija „Kūnų muzika“.  Parodoje fotografijų kūrybos priemonėmis eksponuojamas naujas, savitas požiūris į žmogaus kūną, jo santykis su aplinka, vieta socialinėje erdvėje bei grožio samprata, įgalinanti priimti kitokį, ypatingą kūną – tiek neįgaliajam asmeniškai, tiek „sveikajai“ visuomenei. Žiūrovas kviečiamas atkreipti dėmesį į fizinio neįgalumo reiškinį visuomenėje, kartu su autoriumi ir parodos herojėmis sugriauti tradicinius elgesio modelius, išvaizdos stereotipus. Apie parodą ir joje gvildenamas temas – pokalbis studijoje su menininkais Ramūnu Danisevičiumi, Kęstučiu Urbonu ir kuratore Snieguole Dikčiūte.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ sausio 3 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...