captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie iš desperacijos atsiradusias inspiracijas su šokėju Mariumi Pinigiu

„Man patinka meniškas mąstymas, bet traukia ir analitiški, gilesni pamąstymai, tyrinėjimas, pasaulio, visuomenės suvokimas. Dažnai ir moksle, ir mene analizuojamos tos pačios temos, tik kitu kampu. Žiūrėjimas į tą patį dalyką keliais pjūviais – dar vienas būdas suvokti, kas tu esi. Mano atveju – per šokį, tai yra per meną, arba per mokslą, politologiją“, – sako Jaunojo kūrėjo premija apdovanotas šokėjas Marius Pinigis.
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

„Tyrimai rodo, kad tie, kas skaito daugiau skaitmeninių knygų, daugiau skaito ir popierinių, kitaip tariant, suformavus įgūdį, skaitymo norą, potraukį, knygos forma tampa antraeiliu dalyku“, – teigia skaitmeninių knygų bibliotekos „Vyturys“ vadovas Arūnas Šileris.

Mėnesinio kultūros ir meno žurnalo „Nemunas“ apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.  

„Man patinka meniškas mąstymas, bet traukia ir analitiški, gilesni pamąstymai, tyrinėjimas, pasaulio, visuomenės suvokimas. Dažnai ir moksle, ir mene analizuojamos tos pačios temos, tik kitu kampu. Žiūrėjimas į tą patį dalyką keliais pjūviais – dar vienas būdas suvokti, kas tu esi. Mano atveju – per šokį, tai yra per meną, arba per mokslą, politologiją“, – sako Jaunojo kūrėjo premija apdovanotas šokėjas Marius Pinigis. Pokalbis su Kaune kuriančiu šokėju apie miesto lemiamus kūrybinius apribojimus ir iš desperacijos atsiradusias inspiracijas.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ gruodžio 27 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...