captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: kitoks kalėdinis grojaraštis

Kodėl ir kokios lietuviškos kalėdinės dainos pamirštamos radijo stočių, prekybos centrų, kavinių? O gal jos nevertos konkuruoti su „Last Christmas“ ar kitais kalėdiniais šlageriais?   
D. Razauskas. R. Šeškaičio nuotr.
D. Razauskas. R. Šeškaičio nuotr.

Man, Domantui Razauskui, prieš šventes yra apmaudu. Apmaudu dėl to, kad mūsų muzikinė fantazija yra tokia skurdi ir nuspėjama. Apmaudu, kad užuot tiražavę dantų skausmą sukeliančius tarptautinius kalėdinius šlagerius, mes negrojame čia sukurtų kalėdinių dainų. Sakysite neturime? Sakysite neveikia? O aš sakau, kad turime puikių kalėdinių kūrinių tiek popmuzikoje, nekalbant jau apie folklorą. Tik pamirštame, ignoruojame juos. O greičiausiai tiesiog stovėdami šventiniuose kamščiuose neturime laiko pasirausti po fonoteką. Todėl šį šeštadienį, linkėdamas gražių švenčių, pristatau jums alternatyvų, lietuvišką kalėdinį grojaraštį. Vildamasis, kad jis bent kiek praskies tą įprastą banalų repertuarą, kurį jūs vis tiek netrukus išgirsite. Štai, jau girdite! Girdite?  

Laidos autorius ir vedėjas – Domantas Razauskas 

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama gruodžio 22 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir gruodžio 23 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...