captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: teatro kritikė Ingrida Ragelskienė

Už profesionalios teatro kritikos sklaidą Lietuvos teatro sąjungos premija šiemet skirta Ingridai Ragelskienei. Aktyviai rašanti straipsnius ir recenzijas apie teatrą, ji šiuo metu rengia ir kultūrinius projektus Lietuvos rusų dramos teatre. O 2017 m. I. Ragelskienė parašė pjesę spektakliui „Šimtmečio moterys“, kuris skiriamas Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui ir pirmosioms Lietuvos feministėms.
Lauros Vansevičienės nuotr..
Lauros Vansevičienės nuotr..

„Sparčiai populiarėjant naujam bendradarbiavimo modeliui – kūrybinėms industrijoms, vis dar pastebima, kad, nepaisant senų ar naujų bendradarbiavimo modelių, egzistuoja du skirtingi meno ir verslo pasauliai, kurių atstovai, nors kartais ir susitinkantys, vieni kitus pažįsta gana menkai“, – pastebi viena iš parodos „Kolega iš kitos genties. Menininkas susitinka su verslininku“ kuratorių Eglė Mikalajūnė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie Antonino Dvoržako simfonijos „Iš naujojo pasaulio“ premjeros Niujorke 125-erių metų sukaktį ir šios simfonijos sąsajas su amerikiečių klasikine muzika.

Už profesionalios teatro kritikos sklaidą Lietuvos teatro sąjungos premija šiemet skirta Ingridai Ragelskienei. Aktyviai rašanti straipsnius ir recenzijas apie teatrą, ji šiuo metu rengia ir kultūrinius projektus Lietuvos rusų dramos teatre. O 2017 m. I. Ragelskienė parašė pjesę spektakliui „Šimtmečio moterys“, kuris skiriamas Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui ir pirmosioms Lietuvos feministėms. Pokalbis su Ingrida Ragelskiene apie aspektus, kurių pasigęstama šiuolaikinės meno kritikos diskurse, bei teatro kryptis, kurios dar gali stebinti modernų žiūrovą.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ gruodžio 20d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close