captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: mokytojai stabdo streiką. Ar ilgam?

Andriaus Navicko vadovaujama pedagogų profsąjunga trečiadienį spręs dėl streiko stabdymo, baigus derybas, kaip tobulinti rugsėjį įvestą etatinio darbo apmokėjimo modelį. Anot A. Navicko, per Kalėdas nėra tikslo streikuoti. Profsąjunga dėl streiko atnaujinimo spręs vėliau, po to, kai matys, kaip įgyvendinami papildomo finansavimo reikalaujantys prašymai.
Vidmanto Balkūno nuotr.
Vidmanto Balkūno nuotr.

Gyventojai, kurie dalyvauja pensijų kaupime, šią savaitę sulauks „Sodros“ informacinių pranešimų apie  pensijų kaupimo pokyčius. ,,Sodra“ asmeniškai informuos gyventojus apie pensijų kaupimą bei tai, ką jie gali rinktis ir kaip turi pranešti apie savo sprendimą. Pensijų kaupime dalyvaujančių gyventojų, kurie neprisideda įmokomis nuo savo atlyginimo, šiuo metu yra apie 650 tūkstančių. Pranešimai jiems visiems bus atsiųsti per šią savaitę keliais etapais.

Iki Jungtinės Karalystės  pasitraukimo iš Europos Sąjungos oficialios datos liko 100 dienų („Brexit“ įvyks 2019 m. kovo 29 d.), tačiau šalies politikai nesutaria, koks planas tinkamiausias.

Hidrologai įspėja poledinės žūklės mėgėjus – didieji ežerai neužšalę, o mažieji tampa pavojingi dėl gausiai iškritusio sniego.

Verslo naujienos, užsienio politikos aktualijos.

Apžvalgininkės Indrės Makaraitytės komentaras.

Orai. Dienos renginiai.

Ved. Rūta Kupetytė. Red. Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ – gruodžio 19 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close