captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – kompozitoriai Ala Zagaikevič ir Šarūnas Nakas

Vilniaus knygų mugėje bus pristatyti du nauji Šarūno Nako kūrinių albumai – akustinės muzikos kompaktinė plokštelė „Žvilgsnis, apakintas Šiaurės“ ir elektroninės muzikos bei multimedijos darbų DVD „Ziqquratu“.
Kompozitorius Šarūnas Nakas. BFL nuotr.
Kompozitorius Šarūnas Nakas. BFL nuotr.

Penktadienio „Muzikiniame pastiše“ – susitikimas su kompozitoriumi, eseistu, performistu, multimedijų menininku Šarūnu Naku. Vilniaus knygų mugėje bus pristatyti du nauji Š. Nako kūrinių albumai –  akustinės muzikos kompaktinė plokštelė „Žvilgsnis, apakintas Šiaurės“ ir elektroninės muzikos bei multimedijos darbų DVD „Ziqquratu“. Laidoje taip pat  dalyvaus kompozitoriaus elektronikos darbų bendradarbė ir bendraautorė Ala Zagaikevič iš Kijevo. „Su Ala dirbam nuo 1998-ųjų, kai lankiausi Kijeve, – savo bičiulę pristato  Š. Nakas, – Man likimas atsiuntė žmogų būtent tuo metu, kai mirtinai reikėjo specialisto, galinčio pagelbėti algoritminės kompozicijos rašymo darbe. Ala kompiuteriu atlikdavo begalę juodžiausio darbo, kurį toliau tęsdavau tradicinėmis priemonėmis: pieštuku ant popieriaus“.

Antroje laidos dalyje – pasakojimas apie kino muziką, kuri kartais išsiveržia iš ekranų ir gyvena savarankišką gyvenimą, o kartais net nepatenka į kadrą.

Ved. Jūratė Katinaitė ir Ieva Buinevičiūtė.

„Muzikinis pastišas“ – vasario 22 d., penktadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close